Tutvustame BODYFITNESS poodi

100% looduslik tood

Tooteohutust kinnitavad sertifikaadid ja vastavus toiduainetööstuse standarditele E.C - “HCCP”, “GMP”. Fitness Authority täiustab pidevalt oma tooteid ja püüab nende tõhusust tõsta. See võimaldab meil regulaarselt laiendada rahulolevate fännide arvu, kes saavad Fitness Authority toodete kasutamisest kõrgeid tulemusi.

Fitness Authority

Alates sporditoitlustusturu kujunemise algusest Poolas on sellel töötavad ettevõtted end tunnistanud kõrgekvaliteedilisteks, millel on arenenud kõrgtehnoloogia. Nii seostatakse 2004. aastal Poola ettevõtete seas ilmunud sporditoitlustusasutust sõnadega kvaliteet, kaasaegsed arengud ja ennekõike kõrge taskukohasus, kuna hind ei ületa keskmist läviväärtust. Sportlaste kõrge enesekindlus erinevate spordialade vastu andis positiivset tagasisidet, mis omakorda aitas Fitness Authorityl siseneda Euroopa turule ja seal edukalt jalus saada.

Kontroll kõigil tootmisetappidel

 Fitness Authority tooted sisaldavad ainult tõestatud ja kvaliteetseid koostisosi, mis moodustavad täiusliku koostise. Kõigil valitud komponentidel on sünergistlik mõju ja need annavad seetõttu häid tulemusi. Kõiki oma kaubamärgi all turule lastud tooteid toodetakse usaldusväärsete toidu- ja farmaatsiatööstuse rahvusvaheliste ettevõtete ruumides. Seega pakub ettevõte lisaks toodetud toote kvaliteetsele sisule ka kõrgeid nõudmisi valmistamisprotsessile endale.

“Me seadsime normi, teised järgivad meid!”

Ettevõte tegutseb kvaliteedijuhtimissüsteemis, mis vastab standardile ISO 9001: 2008. See dokument tagab vastavuse kõigile kliendi nõudmistele. Tootja Fitness Authority toodab sporditoite vastavalt käesolevas standardis sätestatud kriteeriumidele. Juhtkond jälgib toodete kvaliteedi ja klienditeeninduse pidevat parendamist. Asutajad jälgivad hoolikalt oma mainet, nii et nende kaubamärgiga tooted vastavad kõrgeimatele kriteeriumidele. Kõrge kvalifikatsiooniga töötajad tagavad oma klientidele kvaliteetsed tooted, professionaalsed teenused, abi ja nõuanded vastavalt individuaalsetele vajadustele.

FA laiendab pidevalt valmistatud lisaainete valikut. Klientide ülevaated kinnitavad, et ettevõte järgib õiget poliitikat.

Fitness Authority - ajaliselt kontrollitud kvaliteet!

See on Poola ettevõte, mis tegutseb alates 2004. aastast. Ta on üks suurimaid toidulisandite tootjaid ja importijaid Euroopas. Tema tegevuse peamine eesmärk on spetsiaalsete segude väljatöötamine kõigi erialade sportlastele. Kõik Fitness Authority (FA) tooted vastavad kõrgeimatele kvaliteedikriteeriumidele. Tootja teeb teaduslike uuringute valdkonnas koostööd teiste tuntud kaubamärkidega.

Ettevõtte ametlikud esindused tegutsevad edukalt enam kui 30 riigis jaemüügikaupluste võrgu kaudu, kust saate osta Fitness Authority sporditoite. Paljude professionaalsete sportlaste ja tänulike klientide ülevaated kinnitavad ettevõtte toodete kõrget testi ja tõhusust.

Meie kaupluses on lai valik sportlikku toitumist. Vaata ise!Tootekataloog